מכונת הזמן

מכירים את זה שאתם מתעוררים מחלום שבו מישהו עצבן אתכם, וגם אחרי שאתם מתעוררים, אתם עדין כועסים על אותו אדם?

לפני שאתם מתחילים לנתק קשרים על בסיס חלומות מעצבנים, תנו לי לספר לכם משהו…

המוח שלנו, משוכלל ומדהים ככל שיהיה לא ממש יודע לעשות את ההפרדה בין חוויה שקרתה במציאות לבין חלום. חוויה זו חוויה. החיסרון הוא כשיש סיוטים או כשהמציאות הופכת להיות פחות קוסמת מהחלום, אבל היתרון בצד זה הוא גדול. אם המוח מקבל גם דמיונות כחוויה, אנחנו יכולים לתקן חוויות קשות בעברנו או ליצור חוויות חיוביות חדשות תחתן.

מדהים לא?! כמעט כמו הפנטזיה למכונת זמן..

אז זהו, שלא צריך יותר מכונות זמן כדי לשנות חוויות. יש דרך לחזור ובהנחיה מובנית ועם כמה שיטות מדהימות לשנות את החוויה ואולי להפוך אותה לידידותית יותר.

השיטה הזו נקראת N.L.P  וראשי התיבות שלה אומרות בעצם- תכנות מחדש של המוח באמצעות השפה. כן באמצעות דיבור בלבד. אין כאן היפנוזה או  שום עזרים בלתי חוקיים. רק שימוש נכון ויעיל ב… מוח שלכם! באמצעות שיחה איתכם.

על פי תבניות שנבנו על ידי המומחים הגדולים בעולם לשיטה זו, ובעזרת הנחיה שלי אפשר ליצור זכרונות חדשים, ולתקן או למזער או להתמודד עם העבר אחרת. בדיוק כמו שכולנו הינו רוצים לחזור לעבר עם חכמת החיים שצברנו עד עכשיו. אז הכל אפשרי. וכל כך פשוט שזה מדהים!

אבל לא רק בעבר אנחנו עוסקים, אלא גם מגדירים מחדש את המטרות שלנו, את הרצונות שלנו, את מי שאנחנו בהווה ומעצבים ע"י כך את העתיד שלנו.

הרבה פעמים יש לנו מחסומים בלתי נראים בחיים שלנו, שנובעים מהחלטות לא מודעות שעשינו בעברנו על סמך החוויות שלנו. התקיעות לא מובנת לנו, על פניו נראה שאנחנו עושים הכל ועדיין מרגישים תקועים. ובכן, באמצעות הNLP והדמיון המודרך ניתן לברר מהם הדפוסים, הפחדים וההרגלים שאימצנו לנו שלמעשה מעכבים אותנו מלהגשים את עצמנו, או להרזות, או למצוא את הזוגיות שתמיד רצינו או לפתוח את העסק החדש שלנו.

קורה שיחסים וקשרים נגמרים מבלי לאפשר לנו לסגור מעגלים ומשאירים לנו שם פצע פתוח שתמיד באחורי הראש ינקר ויציק. יש דרך לעשות את סגירת המעגל הזה גם בלי הצד השני.

זה לא סוד שאין ספורטאי שעולה היום למגרש ללא סשן של דמיון מודרך המדריך אותו לראות תמונת ניצחון, או לחילופין מחקרים שמצאו שעצם זה שאדם מדמיין את עצמו עושה פעילות גופנית כלשהי, זה יכול להיות שווה ערך לביצוע הפעילות הגופנית עצמה.

מי מאיתנו לא שמע על כך שאנחנו מנצלים רק 5% מהמוח שלנו?
אז א
פשר בהחלט לנצל עוד קצת מהמוח ולחולל פלאים בחייכם ובקלי קלות!

בברכת רפואה שלמה,

מי-טל

כתיבת תגובה

תפריט נגישות